Volné pracovní místo  Šéfkuchař nové moderní restaurace

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho významného klienta, cateringovou společnost, která připravuje otevření nové a moderní restauraci v centru Brna s originálním konceptem, přijmeme inovativního a aktivního šéfkuchaře.<br/>
<br/>Pokud se rozhlížíte po nové výzvě v oblasti moderní gastronomie, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis motivační dopis.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Nastavení a otevření nové restaurace - kuchyně</li>
<li> Vedení kuchyně a zodpovědnost za její chod a rozvoj</li>
<li> Navrhování a sestavování menu a celkové nabídky</li>
<li> Příprava menu a veškerých jídel</li>
<li> Práce se sezonními a místními potravinami</li>
<li> Kreativní přístup a schopnost přizpůsobovat kuchyni aktuálním potřebám</li>
</ul>

Požadujeme

Hledáme:<br/>
<ul>
<li> Šéfkuchaře, který skvěle ovládá své řemeslo, a které je zároveň i jeho koníčkem</li>
<li> Inovativní myšlení a schopnost přinášet nové kuchařské invence</li>
<li> Schopnost definovat požadavky restaurace a plánovat rezervy</li>
<li> Schopnost denně navrhovat nabídku jídel a přizpůsobovat ji sezónním a místním surovinám</li>
<li> Znalost normování pokrmů</li>
<li> Proaktivitu a zapálení </li>
<li> Moderní přístup</li>
<li> Komunikační dovednosti (práce se zákazníkem)</li>
<li> Zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
<li> Samostatnost a flexibilita</li>
<li>Spolehlivost a odpovědnost</li>
<li> Vítaná je zkušenost s vedením menšího kolektivu</li>
</ul>
<br/>Nástup IHNED (otevření restaurace 1.7.2013)

Nabízíme

Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, moderní a nové prostředí.<br/>Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.<br/>
<br/>Možnost být přítomen otevření restaurace, která má ambice se významně zviditelnit na brněnské gastronomické scéně

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".