Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Šéfkuchař
Lokalita:
Písek
Může se Vám hodit:
Šéfkuchař Písek

Volné pracovní místo ŠÉFKUCHAŘ

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
Písek
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Stabilní společnost působící v řetězci gastronomických provozů přijme do svého týmu schopného pracovníka, který zastane pozici Šéfkuchaře. Místo výkonu Písek.

Náplň práce:

  • řídí a organizuje práci na úseku výroby a výdeje jídel
  • objednává materiál pro výrobu
  • zajišťuje kvalitu jídel
  • plánuje jídelní lístky v závislosti na stanoveném rozpočtu
  • řeší personální obsazení svého týmu a rozděluje služby
  • je zodpovědný za úklid pracoviště
  • úzce spolupracuje s manažerem restaurace
  • účastní se porad a školení

Požadujeme

  • odpovídající vzdělání
  • praxe v oboru na pozici kuchař / šéfkuchař alespoň 2 roky
  • zkušenost s velkokapacitním provozem
  • dobré komunikační vlastnosti
  • schopnost logického myšlení a organizační zdatnost
  • pečlivost, důslednost a loajalita
  • možnost nástupu ihned

Nabízíme

  • možnost získat stabilní uplatnění v prosperující společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • možnost karierního růstu
  • příspěvek na stravování
  • pravidelná školení šéfkuchařů
  • pracovní doba od 4:00 do 12:30
  • nástup ihned

Jiná sdělení

Svůj strukturovaný životopis prosím zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na spolupráci!