Volné pracovní místo  Senior Angular Developer

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 70 000–100 000 Kč / měsíc

Baví Vás Frontend a je to pro Vás nejdůležitější část SW řešení?
A vybrali jste si Angular jako technologii, která dokáže naplnit Vaše očekávaní funkčnosti?
Jsme mezinárodní firma zajišťující logistiku po celé Evropě.
Co se potkat a zjistit, zda by nám to společně fungovalo?

Náplň práce:
  • vývoj interního SW, kde frontend vyvíjíme čistě v Angularu
  • práce v agilní 11 členném týmu
  • SW řešení se zpravidla konzultují v rámci celého týmu a navrhuje se nejlepší postup

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání (IT zaměření)
  • Komerční praxi v oboru
  • Technologie - Javascript, Typescript a ANGULAR - seniorní znalost
  • Oceníme zkušenost s integrací Rest.Api
  • Zkušenost s Git, GitLab

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, Sick days
  • Stravenky plně hrazené, firemní stravování
  • 2x ročně finanční bonusy
  • Firemní akce
  • Navzájem se tu podporujeme
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Zázemí silné, stabilní společnosti

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Senior Angular Developer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vybíhalová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Senior Angular Developer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.