Volné pracovní místo  Senior auditor - Ostrava/Opava

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní auditorskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Senior auditor - Ostrava/Opava“. Region: Ostrava, Opava.

Náplň práce:
  • zpracování auditu pro klienty společnosti
  • vedení týmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou!)
  • praxe v oblasti auditu nebo min. 2 - 3 roky praxe v oblasti účetnictví (senior účetní, hlavní účetní, atd.)
  • komplexní znalost účetnictví
  • pokročilá znalost AJ nebo NJ (ústní i písemná forma)
  • flexibilita, komunikativnost, reprezentativní vystupování
  • uživatelská znalost PC (znalost účetního SW výhodou!)

Nabízíme

  • přátelský a profesionální kolektiv
  • moderní pracoviště
  • zaměstnanecké výhody - školení, jazykové kurzy, stravenky, atd.
  • možnost osobního růstu
  • služební vůz

Nástupní plat: cca. 40 – 60 tis. Kč + bonusy (dle zkušeností)

Nástup: ihned (dohodou)

Jiná sdělení

V případě zájmu, použijte volbu odpovědět.