Volné pracovní místo  SENIOR CRM ANALYST

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-13-239441. CRM / Excel / analýzy jsou Vaším denním chlebem? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v marketing týmu jako SENIOR CRM ANALYST?<br/>
<br/>Pošlete Váš životopis! <br/>
<br/>Vaše náplň práce:<br/>Plánování, supervize a implementace informačních systému a data managementu<br/>Project management – tvorba kompletní marketingové databáze<br/>Vytvořit Customer Relationship Management, včetně kampaní <br/>Asistovat při tvorbě analýz, interpretovat reporty<br/>Komunikovat s manažery napříč společností <br/>Iniciovat zlepšení, implementovat změny<br/>A mnoho dalšího

Požadujeme

Znalost práce se CRM systémy<br/>Data management zkušenost z pozice Business/Market/CRM Analytik<br/>Práce v Excelu – kontingenční tabulky podmínkou, makra výhodou<br/>Plynulá znalost anglického jazyka pro komunikaci s klienty/ interně <br/>Analytické myšlení<br/>Schopnost zorganizovat si čas a umět si učit priority<br/>Týmový hráč

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 2 sick days</li>
<li> stravenky</li>
<li> kafaterie</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění</li>
<li> možnost zapojit se do vzdělávacího a rozvojového programu</li>
</ul>