Volné pracovní místo  Senior databázový vývojář – MS SQL Server 2005

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Rychle se rozvíjející softwarová společnost tesicom s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici senior databázový vývojář. Máte zájem podílet se na zajímavých projektech pro velké zahraniční klienty? Pak pojďte k nám do týmu! V našem mladém a dynamickém kolektivu budete mít možnost realizovat Vaše znalosti a dosáhnout profesního i osobního růstu.

Náplň práce:
  • účast na vývoji business to business aplikací, portálů, firemních informačních systémů

Požadujeme

  • profesionální přístup
  • samostatnost, schopnost analýzy
  • výbornou znalost MS Transact SQL (T-SQL)
  • znalost transakčního modelu
  • zkušenost s vývojem na MS SQL Serveru 2000/2005
  • zkušenost s optimalizací databázových struktur a datových procesů
  • praxe ve vývoji, testování a ladění db aplikací
  • zkušenost s MS SQL Server Reporting Services
  • znalost OLAP (MS SQL Server Analysis Services)
  • znalost angličtiny výhodou
  • zájem o učení se nových technologií od firmy Microsoft

Nabízíme

  • zajímavou odbornou práci s využitím moderních IT technologií
  • velkou možnost profesního a osobního růstu
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • možnost flexibilního pracovního poměru

Jiná sdělení

Místo výkonu práce:
  • Praha

Termín nástupu:
  • možný ihned
V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".