Volné pracovní místo  SENIOR FINANCE ANALYST S ANGLIČTINOU

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné, Vysokoškolské

O firmě

Máte bohaté zkušenosti z finančních analýz? Rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti s dobrým pracovním zázemím?<br/>
<br/>Pro našeho klienta působícího ve zdravotnickém průmyslu hledáme kandidáta na pozici SENIOR FINANCE ANALYST S ANGLIČTINOU.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> analýza a reportování dat</li>
<li> kontrola kvality zadávaných dat</li>
<li> kontrola vydajů s ohledem na vnitřní předpisy společnosti</li>
<li> spolupráce s finančním a právním oddělením společnosti na globální úrovni</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>Lokalita: Praha 9<br/>Práce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců - předpoklad dlouhodobé spolupráce

Požadujeme

<ul>
<li> min SŠ vzdělání</li>
<li> zkušenost z finančních analýz min. 5 let</li>
<li> anglický jazyk na velmi dobré úrovni (každodenní komunikace jak písemnou tak mluvenou formou)</li>
<li> velmi dobrá znalost MS Office, především MS Excel</li>
<li> velmi dobré komunikační schopnosti</li>
<li> přátelská osobnost</li>
<li> spolehlivost, zaměřenost na detail, časová flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené + 5 sick days</li>
<li> stravenky</li>
<li> balíček firemních benefitů formou Cafeterie</li>
<li> možnost využití jazyků v denní komunikaci</li>
<li> příjemné a nové pracovní prostředí</li>
<li> mladý tým</li>
</ul>