Volné pracovní místo  Senior HR specialisty IT Praha 6

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro naši pražskou pobočku hledáme schopného a nadšeného spolupracovníka na pozici Senior HR specialisty IT

Náplň práce:
  • Komunikace se stávajícími klienty
  • Orientace v pracovních pozicích v oblasti IT
  • Vyhledávání vhodných kandidátů v oboru IT
  • Vedení pohovorů s kandidáty
  • Hodnocení kandidátů
  • Aktivní komunikace s klienty a uchazeči o zaměstnání
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí (dle domluvy s managerem)

Požadujeme:
  • SŠ (VŠ vzdělání velkou výhodou)
  • Minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka (mluvená i psaná forma)
  • Schopnost dobré komunikace a jednání
  • Schopnost vlastní motivace a odolnost vůči stresu
  • Schopnost překonávat překážky i užívat si úspěchu
  • Profesionalitu časovou flexibilitu dravost a nebojácnost ve vztahu k novému
  • Zdravý rozum a smysl pro humor
  • nástup: ihned nebo dle domluvy

Nabízíme:
  • Za dobře odvedenou práci nadstandardní finanční ohodnocení
  • Pohodové a stimulující pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Otevřenost vstřícnost a spolupráci v týmu
  • Respektování Vašich pracovních i mimopracovních potřeb
  • Služební telefon i k soukromým účelům a v případě potřeby služební notebook
  • Kariérní růst dle schopností a odvedené práce (tvorba vlastního týmu...)

Váš životopis v českém i anglickém jazyce zašlete pomocí volby "odpovědět".