Volné pracovní místo  Senior IT Analytik

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Chcete i Vy být součastí dynamicky rostoucí mezinárodní společnosti?<br/>Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici IT analytik.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li>příprava a vypracování systémových analýz dle požadavků zákazníka</li>
<li>odpovědnost za architekturu a vývoj vybraných částí informačního systému</li>
<li>komunikace a poskytování odborné konzultace pro zákazníka</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření </li>
<li>znalost analytických metod</li>
<li>znalost modelování databázových schémat pomocí CASE nástrojů, Enterprise Architect, UML </li>
<li>znalost tvorby designu databázových aplikací</li>
<li>znalost návrhu a implementace databázových aplikací </li>
<li>min. 3 roky praxe na obdobné pozici, příp. na pozici bankovního analytika</li>
<li>povědomí o databázi Oracle, PL/SQL výhodou</li>
<li>znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni</li>
<li>analytické a logické myšlení</li>
<li>ochota občas vycestovat do zahraničí</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> velký prostor pro profesní rozvoj a růst</li>
<li> možnost individuálního plánování odborného vzdělávání (interní i externí odborné kurzy)</li>
<li> firemní kurzy cizích jazyků</li>
<li> celá řada dalších benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, pojištění, firemní akce aj.)</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".