Volné pracovní místo  SENIOR KAM zahraniční obchod/ pozice v TOP managementu

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro nadnárodní, úspěšnou, výrobní společnost, sídlící na Vysočině, hledáme AMBICIÓZNÍ, PROFESIONÁLNÍ TOP MANAŽERY, kteří mohou nabídnout zkušenost z mezinárodního obchodu.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> rozvoj obchodních vztahů s klíčovými zákazníky ve světě</li>
<li> školení klíčových zákazníků a péče (produkty, servis)</li>
<li> spolupráce při tvorbě a realizaci obchodní strategie </li>
<li> komunikace v rámci nadnárodní skupiny společnosti </li>
<li> reporting generálnímu řediteli společnosti</li>
<li> monitoring trhu, plnění plánů prodeje</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (ideálně technické)</li>
<li> praxe na obdobné pozici KAM, Senior Sales Manager NUTNÁ</li>
<li> výborná znalost AJ, další jazyk výhodou</li>
<li> motivace dosahovat nejlepších prodejních výsledků </li>
<li> vysoká úroveň profesionality</li>
<li> obchodní drive</li>
<li> flexibilita - 50% zahraničí</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> roční prémie až do výše tří měsíčních mezd</li>
<li> minimální fluktuace!</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> automobil i pro soukromé užití, mobil, notebook</li>
<li> prostředí mezinárodní úspěšné společnosti</li>
<li> kariérní růst v rámci společnosti </li>
<li> možnost využití cizích jazyků - AJ/NJ</li>
<li> propracovaný vzdělávací systém</li>
<li> pracoviště VYSOČINA + cestování do zahraničí</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".