Volné pracovní místo  SENIOR KONSTRUKTÉR | KOLÍNSKO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-30-236567. Pro zahraniční společnost, předního výrobce chladící a klimatizační techniky, hledáme uchazeče na pozici: <br/>
<br/>SENIOR KONSTRUKTÉR<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> podílení se na designu klimatizačních jednotek pro kolejová vozidla</li>
<li> navrhování HVAC částí v Pro/E</li>
<li> výroba prototypu, testování, schvalování</li>
<li> příprava technické dokumentace pro Rail HVAC systémy a mezinárodní návštěvy</li>
<li> řešení technických otázek</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání nebo SŠ, ale s praxí (ideálně strojní)</li>
<li> znalost 3D CAD, Pro/E výhodou</li>
<li> praxe ve výrobní společnosti</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> znalost MS Office</li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> organizační schopnosti, týmovost</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí nadstandardní platové podmínky, flexibilní pracovní dobu, stravování na pracovišti (firemní kantýna), možnost dalšího profesního a osobnostního růstu

Vhodné pro

Absolventy.