Volné pracovní místo  SENIOR KONSTRUKTÉR - STROJÍRENSTVÍ

Lokalita Turnov a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 12letou historií na českém trhu a pro svého významného klienta z oblasti strojírenství (výroba strojů), hledáme vhodnou osobnost na pozici:

SENIOR KONSTRUKTÉR

Náplň práce:
Být technickou tváří firmy vůči technikům a nákupčím zákazníků (převážně v zahraničí)
Příprava technických konceptů strojů dle poptávek zákazníků (až do fáze 3D modelů)
Proaktivní návrhy nových řešení
Kontrola testovacího scénáře strojů v průběhu a na konci výroby
Tvorba technických podkladů pro nabídky
Průzkum trhu z hlediska konkurence
Identifikace možných technických směrů rozvoje s ohledem na potřeby zákazníků

Požadujeme

Náš klient požaduje:
SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro/strojírenství
Znalost práce v Inventoru, AutoCadu
Min. 5 let zkušenost jako konstruktér
Plynulou znalost anglického jazyka
Technický cit, dlouholeté praktické zkušenosti s návrhem strojů
Kritické myšlení a zároveň kreativita
Touha objevovat a zlepšovat
Přesah do řízení rotačních strojů, mechatronika, teorie regulací, senzorika

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Být součástí týmu, který vyrábí jedinečné stroje pro jedinečné zákazníky po celém světě
Smysluplnou práci, kde můžete přinášet své nápady
Uplatnění zkušeností s prostorem pro vlastní kreativitu
Silnou podporu ve vedení společnosti
Pružnou pracovní dobu
Jazykové a odborné vzdělávání
Týden dovolené navíc
Dotované obědy ve vlastní kantýně

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.
Váš tým PeopleConsulting