Volné pracovní místo  Senior Konstrukter

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Máte zkušenosti v oblasti strojní konstrukce a hledáte novou výzvu? <br/>
<br/>Strojírenská společnost hledá právě teď ZKUŠENÉHO STROJNÍHO KONSTRUKTÉRA!<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za projekty v oblasti konstrukce</li>
<li> konstrukce malých stavebních strojů</li>
<li> vývoj a konstrukce nových produktů, systémů a částí či inovace stávajích strojů</li>
<li> kontakt s výrobou</li>
<li> komunikace se zákazníkem</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> praxe ve strojní konstrukci 10 let</li>
<li> AJ nebo NJ výhodou</li>
<li> znalost programu Solid </li>
<li> spolehlivost</li>
<li> zodpovědnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivační finanční ohodnocení</li>
<li> zázemí rozvíjející se společnosti</li>
<li> možnost seberealizace </li>
<li> možnost profesního rozvoje</li>
</ul>