Volné pracovní místo  Senior Konstruktér

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Mezinárodní společnost vyvíjející zařízení do oblastí jako armádní technologie, automotive, aerospace hledá zkušené mechanických konstruktérů pro svůj vývojový tým v Brně:<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> Návrh designu produktů dle zákazníkových požadavků</li>
<li> Jednání přímo se zákazníkem</li>
<li> Spolupráce v rámci vývojového týmu s experty na elektro stránku zařízení, testovací postupy atd..</li>
<li> Odpovědnost za plnění kvalitativních požadavků (v budoucnu znančne namáhané zařízení- teplota, deformační síly)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ strojní</li>
<li>Seniorní zkušenost na pozici v konstrukci (min. 4 roky praxe)</li>
<li>Znalost konstrukčního SW (ProE, SolidWorks, CATIA, Inventor apod.)</li>
<li>Dobré komunikační schopnosti, připravenost na jednání se zákazníkem</li>
<li>Dobré organizační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>zázemí prosperující mezinárodní společnosti</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li>pružná pracovní doba</li>
<li>nadstandartní finanční ohodnocení</li>
<li>další vzdělávání</li>
<li>profesní růst</li>
<li>firemní benefity</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".