Volné pracovní místo  SENIOR KONZULTANT - VÝROBA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je významný výrobce a dodavatel komplexních informačních systémů a doprovodných služeb s výhradně českým kapitálem a více než dvacetiletými zkušenostmi ve svém oboru. Dnes je předním dodavatelem informačních technologií na českém a slovenském trhu. Momentálně hledá do svého týmu proaktivního kandidáta-odborníka na pozici:

SENIOR KONZULTANT PRO OBLAST: VÝROBA

Náplň práce:

  • analýza požadavku zákazníka a návrh řešení v systému zákazníka
  • sledování legislativních změn v oblasti výroby a návrh zpracování těchto změn do IS zákazníka
  • poskytování konzultací a školení zákazníkům v oblasti výroby
  • poradenství zákazníkům v oblasti výroby
  • vedení projektů

Požadujeme

Vzdělání:

  • SŠ vzdělání s praxí v oblasti řízení a plánování výroby nejméně 3 roky

Praxe:

  • praxe ve výrobní sféře - podmínkou
  • zkušenosti s ERP systémy a jejich implementací - podmínkou

Jazykové znalosti:

  • vítána znalost AJ, NJ – není podmínkou

Znalost práce na PC:

  • aplikace MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • znalost databází SQL vítána není podmínkou
  • vítána znalost programování není podmínkou

Požadované znalosti a dovednosti:

  • schopnost spolupráce a doporučení vhodné struktury technologických postupů v podmínkách zákazníka
  • znalost účtování rozpracované výroby
  • znalost metod plánování výroby (MRP I, MRP II, APS)
  • doporučení metody plánování pro daného zákazníka
  • spolupráce při návrhu plánování pomocí Gantových diagramů pro daného zákazníka
  • základní znalost závěrkových operací
  • znalost logiky informačních systémů
  • znalost obecných firemních procesů
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz skup. B ochota cestovat

Nabízíme

  • práci v moderní, procesně orientované IT společnosti
  • výborné pracovní podmínky a motivující platové ohodnocení
  • práci na zajímavých projektech pro významné klienty
  • práci v mladém kolektivu, kreativní přístup k práci
  • odborný růst v oblasti informačních technologií a firemních procesů
  • v případě požadavku možnost pracovat formou home office (po zapracování)

Jiná sdělení

Druh pracovního poměru: HPP
Místo výkonu práce: centrála Přerov
Termín nástupu: IHNED

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.