Volné pracovní místo  Senior .NET vývojář

Lokalita Hodonín a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–110 000 Kč / měsíc

"Hledáme vysoce zručného a zkušeného .NET Senior vývojáře, který se připojí k našemu týmu. Jako .NET Senior vývojář budete zodpovědní za vývoj vysokokvalitních webových aplikací pomocí nejnovějších technologií a frameworků. Ideální kandidát by měl mít silné zázemí v oblasti .NET vývoje, vynikající schopnost řešit problémy a schopnost efektivně pracovat v týmovém prostředí. Jste-li vysoce zručný a zkušený .NET Senior vývojář a hledáte novou příležitost, rádi bychom od vás slyšeli! Připojte se k našemu dynamickému týmu, kde oceníme vaše dovednosti a vaše přínosy budou mít skutečný vliv.

Náplň práce:
  • Navrhovat, vyvíjet a udržovat webové aplikace pomocí .NET technologií a frameworků.
  • Účastnit se celého softwarového vývojového cyklu, včetně sběru požadavků, návrhu, vývoje, testování, nasazení a údržby.
  • Spolupracovat s multidisciplinárními týmy na vytváření inovativních řešení, která splňují podnikové požadavky.
  • Psát čistý, efektivní a udržitelný kód, který dodržuje programovací standardy a nejlepší postupy.
  • Problémy diagnostikovat a řešit a poskytovat včasné řešení s cílem minimalizovat výpadky.
  • Mentorovat a vést junior vývojáře a pomáhat jim zlepšovat své dovednosti a znalosti.

Požadujeme

  • Minimálně 5 let zkušeností s vývojem v .NET.
  • Silné znalosti .NET technologií, jako je ASP.NET, MVC, Web API, Entity Framework a SQL Server.
  • Dobrá znalost programovacího jazyka C# a zkušenost s vývojovým prostředím Visual Studio.
  • Zkušenosti s front-end technologiemi, jako je HTML, CSS, JavaScript a Angular nebo React, jsou výhodou.
  • Vynikající schopnost řešit problémy a schopnost pracovat nezávisle i v týmovém prostředí.
  • Silné komunikační a mezilidské dovednosti.

Nabízíme

  • Konkurenceschopná platová nabídka odpovídající vašim schopnostem a zkušenostem.
  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje.
  • Práce na zajímavých a inovativních projektech.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
  • Přátelské a podporující pracovní prostředí.
  • Zaměstnanecké benefity, jako jsou stravenky, příspěvek na zdravotní péči atd.
  • Možnost účasti na odborných školeních a konferencích.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Senior .NET vývojář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Dvořák z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Senior .NET vývojář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.