Volné pracovní místo  Senior PHP Programátor - IČO, Brno

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–100 000 Kč / měsíc

Potřebujeme zkušeného kolegu, který se nebojí rovnou skočit do rozjetého vlaku!
Vyvíjíme u nás SW pro rezervační systémy, dále SW pro velké interní zaměstnanecké portály na míru, b2b e-commerce platformy a máme mnoho dalších zajímavých projektů.
Spolupráce je u nás možná dle domluvy - HPP nebo IČO.

Náplň práce:
  • Jako zkušený backend programátor budeš produkovat SOLIDní kód
  • Budeš řešit a navrhovat architekturu
  • Budete provádět již složitější úpravy kódu (například odtraňování závislostí)
  • Výstupem tvé práce bude práce taková, která dává smysl a přináší radost tobě, lidem kolem tebe a našim partnerům/zákazníkům.

Požadujeme

  • Praktická zkušenost s PHP 7, což je náš hlavní požadavek
  • Znalost Symfony Framework - výhodou
  • Znalost Doctrine - výhodou
  • Znáte nejrůznější API (REST, SOAP, GraphQL) - výhodou
  • Git - výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Spolupráci na full time či na živnost
  • Home Office - není problém se rozumně domluvit
  • Lekce angličtiny a španělštiny zdarma
  • SickDay až 3x do roka.
  • Cenově zvýhodněné parkování v areálu
  • Vzdělávání v rámci pracovních aktivit
  • Teambuilding - Máme firemní i nefiremní akce. Vánoční večírek a jiné aktivity
  • Zázemí ve stabilní společnosti v centru Brna

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!