Volné pracovní místo  SENIOR PROGRAMÁTOR / VÝVOJÁŘ V JAZYCE C++, ref. č.: B - 069

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Lákají Vás nové výzvy? Máte dlouholeté zkušenosti s programováním v jazyce C++? Chcete se stát součástí profesionálního týmu vývojářů? Pro mezinárodně úspěšnou českou společnost obsazujeme pozici:

SENIOR PROGRAMÁTOR V JAZYCE C/C++

Náplň práce:

Jako člen profesionálního týmu vývojářů budete pracovat na živých projektech pro oblasti IT pro bezpečnostní složky ČR.

Výhodou:

  • zkušenosti nebo praxe se zpracováním rádiových signálů,
  • znalost nebo zkušenosti s OpenGL,
  • znalost nebo zkušenosti s OpenCL,
  • základní zkušenosti práce s DB (pouze na základní úrovni SELECT, UPDATE, CREATE, zobrazení obsahu do tabulek)
  • programování pro OS Android (NDK)

Nástup: ihned nebo dohodou
Pracoviště: Brno

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • praxe s programováním v jazyce C++:
  • znalost knihovny STL,
  • znalost TCP/IP a programování síťových aplikací,
  • základní znalost XML a práce s tímto formátem,
  • zkušenosti s programováním uživatelských rozhraní pro Windows (VCL - Embarcadero C++ Builder nebo MS Visual C++ a QT),
  • programování multi – thread aplikací a synchronizace thredů
  • znalost anglického jazyka
  • schopnost práce v týmu, orientace na výsledek
  • spolehlivost, samostatnost, aktivita
  • ochota dále se vzdělávat

Nabízíme

  • vynikající platové podmínky
  • možnost profesního růstu vedle zkušených expertů
  • neformální a přátelské pracovní prostředí
  • skvělý kolektiv
  • komfortní vybavení pracovního místa
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (služební smartphone i pro soukromé účely, životní pojištění, penzijní připojištění, pružná pracovní doba, sick days, výuka anglického jazyka, atd.)
  • možnost dalšího studia (cílová odměna při dokončení Ph.D.)
  • team buildingové aktivity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.