Volné pracovní místo  SENIOR PROJEKTANT ELEKTRO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti elektro, hledáme kandidáty na pozici:

SENIOR PROJEKTANT ELEKTRO

Náplň práce:
  • vytváření projektové dokumentace pro realizaci komplexních projektů elektro v prostředí CAD, RUPLAN
  • projekce rozvoden nízkého napětí, vysokého napětí, velmi vysokého napětí
  • dohled při realizaci zakázek a nákupu zařízení

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ elektrotechnického směru
  • praxi v oboru elektro nebo energetice
  • znalost elektrických obvodů
  • orientaci v obvodových schématech
  • uživatelskou znalost PC
  • zkušenosti se systémem CAD/ RUPLAN výhodou
  • znalost AJ, RJ výhodou
  • zájem dále se rozvíjet a vzdělávat

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • možnost kariérního, profesního i osobního rozvoje
  • zázemí silné mezinárodní firmy

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".