Volné pracovní místo  Senior projektant pozemních staveb

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Vedení a zodpovědnost za projektový tým
Zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS)
Koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu
Inženýrská činnost
Komunikace s klienty
Kompletace projektu
Poskytování technických konzultací klientům a kontroly na stavbách

Požadujeme

Požadujeme:
  • vzdělání VŠ stavební, praxe min. 3 roky, autorizace výhodou
  • znalost práce na PC (ArchiCAD prioritní program, software pro stavební fyziku výhodou)
  • rutinní ovládání MS OFFICE (Word, Excel, Outlook)
  • schopnost samostatné činnosti, spolehlivost, iniciativu, rozdělování a koordinace prací
  • ochotu dále se vzdělávat
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • alespoň základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

Nabízíme:
Práce v mladém kolektivu stabilní společnosti s rozvíjející se divizí
Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení
Možnost dalšího rozvoje – školení, jazykové kurzy
Benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky

Jiná sdělení

Nástup: Ihned
Zájemci, posílejte životopis a ukázku libovolného projektu nejlépe ve zdrojovém souboru