Volné pracovní místo  Senior Projektový Manažer - FIT-OUT interiérů - 80-120 000 Kč

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–120 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta hledáme zkušeného senior projektového manažera / senior stavbyvedoucího pro FIT-OUT interiérů kancelářských budov.

Náplň práce:

  • řízení a koordinace FIT-OUT projektů vnitřní výstavby
  • dohled na výstavbu, koordinace stavebních profesí dle harmonogramu
  • zastřešení všech fází projektu - od prvotního konceptu až po dokončení projektu
  • stanovení časového a finančního plánu realizace projektu
  • komunikace s klienty, investory, projektanty a architekty
  • podíl na přípravě nabídek do výběrových řízení
  • kontrola technologických postupů a provedení práce, řešení vad či nedodělků
  • koordinace činnosti subdodavatelů
  • kontrola smluvní dokumentace, nákladů a výnosu svěřených projektů
  • odpovědnost za řízení stavby a její dokončení v termínu
  • analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu
  • řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu
  • dodržení požadované kvality a bezpečnosti práce

Požadavky:

  • praxi na obdobné pozici ve stavebnictví
  • zkušenosti s řízením projektů, lidí a subdodavatelů podmínkou
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • technické myšlení
  • znalost práce v MS Office
  • aktivní znalost AJ výhodou
  • ŘP sk. B. – aktivní řidič

Nabídka:

  • zaměstnání ve stabilní, zavedené firmě
  • práce na zajímavých projektech
  • nadstandarní finanční ohodnocení
  • firemní benefity a služební auto i k soukromým účelům

Pokud Vás uvedená pozice zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím Vás strukturovaný životopis. Zasláním životopisu zároveň potvrzujete souhlas s níže uvedeným prohlášením.

Souhlasím, aby společnost Insight Inside s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů č. 110/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Informace o výběrovém procesu pro uchazeče:
Děkujeme za Váš zájem o inzerovanou pozici. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového procesu, tak Vás budeme nejpozději do 14 dnů kontaktovat. Pokud do 14 dnů neobdržíte zpětnou vazbu, tak byli na základě požadavků našeho klienta upřednostněni jiní kandidáti. Děkujeme za pochopení.

Máte zájem o nabídku Senior Projektový Manažer - FIT-OUT interiérů - 80-120 000 Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Vlasta Freidingerová z Insight Inside s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Senior Projektový Manažer - FIT-OUT interiérů - 80-120 000 Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.