Volné pracovní místo  Senior reklamační pracovník

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny a adresné zásilky.

Baví Vás komunikace s lidmi? Umíte se vypořádat se stresem? Naplňuje Vás dotahování věcí do zdárného konce? Máte praxi s řešením reklamací?

Pokud ano, pro naši společnost hledáme právě Vás - precizního a komunikativního reklamačního pracovníka, který nám pomůže vyladit naše služby.

Co Vás čeká a nemine?
  • vedení týmu reklamačních pracovníků
  • každodenní komunikace s klientem a řešení nejzávažnějších reklamací
  • komunikace v reklamačním managementu s pobočkami, expedicemi a dopravou, pro vyřešení problémů v síti
  • reporting kvality pro vedení distribuční sítě / společnosti
  • zpracovávání a předkládání návrhů opatření ke zlepšení kvality

Požadujeme

Bez čeho se neobejdete?
  • náš zákazník je náš pán, a proto orientace na zákazníka je důležitá
  • bez schopnosti dotahovat věci až do konce včas a precizně
  • zkušenosti s procesem reklamací a stížností
  • nutností je dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • schopnost pracovat samostatně a s aktivním přístupem
  • jedním z hlavních předpokladů jsou výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

Čím Vás odměníme?
  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • staráme se o Vaše zdraví a pohodu, proto Vám nabízíme sick days
  • chceme, abyste si užili i Váš volný čas a s kartou benefit Multisport to půjde snadno
  • víme, že s plným žaludkem jste spokojeni, a proto nabízíme stravování v kantýně s širokou možností výběru jídel a stravenky
  • táhneme tu za jeden provaz, vzájemně si poskytujeme podporu
  • investujeme do Vašeho rozvoje a pomůžeme Vám objevit Vaše silné stránky
  • celofiremní akce, týmová práce není jenom fráze, užíváme si spolu i po práci
  • nástup možný ihned
  • dobrá dopravní dostupnost (MHD u areálu, možnost parkování u kancelářské budovy)
  • místo výkonu práce: Paceřická 2773/1, Praha - Horní Počernice

Na čem s námi budete pracovat:
Naším cílem je vytvořit nejspolehlivější a nejlepší službu pro roznos novin a adresných i neadresných zásilek. Jako společnost Mediaservis s.r.o. máme 12 středisek a v současnosti již na 10 000 doručovatelů, jejichž počet stále navyšujeme. Staňte se naším kolegou a pojďte růst s námi.
Pokud je to přesně to co hledáte nebo máte nějaké dotazy, tak neváhejte a ozvěte se nám, můžeme se sejít u kávy a vše probrat.

Těšíme se na Vás!