Volné pracovní místo  Senior Sales Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 10 000–20 000 Kč / měsíc

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zodpovědnost za rozšiřování sítě klientů
  • aktivní péče o stávající klienty
  • koordinace obchodních činností na základě poptávky na trhu
  • podpora Junior SM, přímých podřízených, vedoucí k vynikajícím obchodním výsledkům

Požadujeme

Očekáváme:
  • ovládání anglického jazyka na velmi dobré úrovní, schopnost vést písemnou i ústní komunikaci
  • znalost jakéhokoliv dalšího jazyka velkou výhodou
  • VŠ vzdělání - chemického zaměření, přírodovědného zaměření (chemický obor), v případě technického oboru znalost malé techniky, zkušenost s měřicími přístroji
  • znalost trhu a patřičné kontakty
  • praxe na obchodní pozici minimálně 2 roky
  • umění jednat s lidmi, excelentní komunikativní dovednosti
  • reprezentativní vystupování
  • empatie a serióznost
  • osobnost kreativní a akční

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • velká možnost seberealizace
  • stravenky
  • proplacené přesčasy!!!

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".