Zařazeno v oborech:
Informační technologie
Pozice:
Databázový specialista
Lokalita:
Brno-město
Může se Vám hodit:
Databázový specialista Brno-město

Volné pracovní místo Senior SAN specialist

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské
Hrubý plat
by agreement

Grafton Technologies je největší specializovaná personální agentura v ČR, která Vám pomůže s plánováním Vaší kariéry v technických oborech. Setkejte se s naším konzultantem a získejte tak:
  • Přehled o aktuálních nabídkách práce v oblasti IT jak v Brně, tak v celé ČR
  • Porovnání Vaší práce s nabídkou jiných společností na trhu (plat, benefity, náplň práce, potenciál společnosti atd.)
  • Reference na firmy od našich kandidátů a doplňkové informace
  • Zpětnou vazbu na Váš životopis, Vaše vystupování, Vaše očekávání
  • Bezplatnou nezávaznou konzultaci

Hledáte možnost profesního uplatňení? Máte zájem pracovat pro prosperující a dynamickou zahraniční společnost? Využijte svou příležitost právě nyní – hledáme vhodné uchazeče na pozici:

  • Senior SAN specialist

Náplň práce:
  • administrace SAN Storage Arrays and Fabrics
  • monitorování, kompletní údržba, řešení problémů, návrh změn

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (IT)
  • Dobrá znalost různých SAN / NAS Storage prostředí (min. 2 roky v Storage, min. 1 rok v SAN storage)
  • Výborná znalost administrace Windows NT/2000 nebo Unix/Linux systémů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Analytické schopnosti

Nabízíme

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • zajímavá práce v mezinárodním týmu
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Odborná školení / certifikace
  • Široká škála firemních benefit

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.