Volné pracovní místo  Senior specialista online marketingu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro významnou dentální výrobní společnost se zahraničním zastoupením hledáme zkušeného kandidáta do oblasti marketingu s evropským rozsahem se sídlem v Jičíně<br/>
<br/>Senior specialista online marketingu <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za on-line marketing v rámci Evropy</li>
<li> správa webových stránek v ohledu grafiky</li>
<li> koordinace a spolupráce s externími dodavateli</li>
<li> zpracování analýz (návštěvnost, web statistiky)</li>
<li> zaměření na propagaci nových produktů</li>
<li> mezinárodní komunikace napříč společností</li>
<li> manažerské činnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání (on-line marketing, e-shopy výhodou)</li>
<li> min. 5 let praxe na pozici v online marketingu </li>
<li> zkušenost s vedením týmu výhodou</li>
<li> výborná znalost AJ</li>
<li> kreativní a tvůrčí přístup</li>
<li> působení v mezinárodní spol. výhodou</li>
<li> ochota dojíždět do Jičína či zájem o relokaci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní mzdové ohodnocení (dle zkušeností) + čtvrtletní bonusy</li>
<li> možnost využití cizích jazyků</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování </li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> vitamíny, masáže apod.</li>
<li> společenské akce pro zaměstnance</li>
<li> prémie a bonusové ohodnocení</li>
<li> jazykové vzdělávání</li>
<li> slevy na produkty PC, pojištění, mobilních tarifů</li>
<li> pracoviště Jičín</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".