Volné pracovní místo  Senior Účetní okres Kladno

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • účtování běžných účetních operací finančního účetnictví
  • metodické vedení finančního kontrolora
  • kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • vystavení a zaúčtování faktur vydaných
  • závěrkové práce - kontrola salda bank a pokladny zálohy
  • plánování a realizace plateb
  • provádění dokladových inventur

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • min. 3 roky praxe na účetní pozici podmínkou + znalost finančního účetnictví
  • znalost PC MS Office SAP výhodou
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • loajalita samostatnost logické myšlení

Nabízíme:

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • flexibilní pracovní dobu
  • nástup ihned
  • lokalita pracoviště okres Kladno

V případě Vašeho zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis.