Volné pracovní místo  Senior účetní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Obchodní společnost hledá do svého týmu schopné kandidáty na pozici Senior účetní.

Náplň práce:
  • zpracování účetnictví
  • zastupování hlavního účetního

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • 3 roky praxe v účetnictví
  • znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel), orientaci v účetních programech
  • znalost slovenského účetnictví výhodou
  • základní znalost AJ
  • komunikativní a vyzrálou osobnost
  • orientaci na výsledek
  • schopnost řešit problémy
  • flexibilitu

Nabízíme

  • práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • zaměstnanecké výhody
  • další vzdělávání
  • po odpracovaném roce penzijní připojištění
  • nadstandardní platové ohodnocení + bonusy

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 5
Mzda: nadstandardní platové ohodnocení + bonusy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".