Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  SENIOR VÝROBNÍ PLÁNOVAČ s NJ, OLOMOUCKO (20.000 - 40.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Jste samostatní, zodpovědní a spolehliví pracovníci se zkušenostmi s výrobním plánováním? Máte analytické myšlení a smysl pro detail? Pokud navíc komunikujete v německém jazyce, neváhejte! Máme plno požadavků, ale jejich naplnění dokážeme náležitě ocenit! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici

SENIOR VÝROBNÍ PLÁNOVAČ s NJ, OLOMOUCKO

Náplň práce:

  • Kapacitní a operativní plánování výroby
  • Stanovení priorit, správa dokumentů výrobních zakázek
  • Administrativa zakázek v SAP systému
  • Správa a dimenzování výrobního kanbanu
  • Podíl na zavádění nových produktů/procesů
  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti, se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • Středně pokročilá znalost německého jazyka nutná
  • Znalost SAP podmínkou
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Výhodou zkušenosti s procesy štíhlé výroby

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Účast na zajímavých projektech
  • Systém bonusů ke mzdě (5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou)
  • Možnost profesního rozvoje

Místo výkonu práce: Olomoucko
Nástup dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás