Volné pracovní místo  Senior výzkumný pracovník

Lokalita Bruntál a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Senior výzkumný pracovník.

Náplň práce:
  • vývoj technologických procesů výroby čistých chemických sloučenin pro potravinářský a farmaceutický průmysl
  • zavádění navržených postupů do výroby, spolupráce při realizaci nových projektů
  • optimalizace stávajících technologických procesů

Požadujeme

  • Jsi absolvent VŠCHT Praha nebo Chemicko-technologické fakulty UPCE a máš praxi na pozici výzkumníka nebo technologa?
  • Chceš za sebou vidět výsledky své práce a dělat něco, co má opravdu smysl a ne být jen malým kolečkem v soukolí velké firmy?
  • Nemáš problém nakreslit technologické schéma, spočítat hmotnostní či enthalpickou bilanci, najít chemické a fyzikální data k procesům?
  • Baví tě optimalizovat stávající výrobní procesy či navrhovat a realizovat nové projekty? Máš odvahu navrhovat nová řešení, ověřovat je v laboratoři a následně realizovat v provozním měřítku?
  • Máš řidičský průkaz skupiny B, domluvíš se anglicky a ovládáš MS Excel?

Nabízíme

  • Nabízíme odpovídající plat za odvedenou práci
  • Podporu v dalším vzdělávání – jazykové kurzy, semináře, školení, účast na veletrzích
  • Nabízíme velmi zajímavou vysoce odbornou práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti, v příjemném prostředí nově vybudovaného střediska výzkumu a vývoje
  • Poskytujeme nejrůznější firemní benefity : měsíční motivační odměny, roční prémie, odměny při pracovních jubileích, motivační odměna za přítomnost, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, hrazené pojištění odpovědnosti, prohlubování kvalifikace, odměny nejlepším pracovníkům, 5 týdnů dovolené, a jiné

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: Plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s 3 - měsíční zkušební dobou

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Bruntál