Nabídka práce ve firmě Poski.com s.r.o.

Volné pracovní místo  SEO Specialista/ka

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jsi analytický typ? Pojmy jako Google Analytics, klíčová slova nebo konverzní poměr ti nejsou cizí? Pokud jsi zkušený SEO specialista/ka, třeba z agentury a hledáš nové výzvy, hledáme právě tebe.
Co tě čeká? Práce pro společnosti s miliardovými obraty, jako např. REMAX či Whirlpool, ale i pro lokální klienty s velkým zápalem pro práci. Zaujali jsme tě? Tak čti dál.

Požadujeme

  • Minimálně 1 rok zkušeností v oblasti SEO.
  • Orientace v Google Analytics.
  • Analytické myšlení, iniciativa.
  • Samostatnost a spolehlivost.
  • Smysl pro týmovou práci.

Nabízíme

  • HPP nebo práci na IČO, možnost zkráceného úvazku.
  • Samozřejmostí je firemní telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely.
  • Pokud máš zájem, můžeme ti platit životní pojištění a spoření, připrav se, že jednou budeš starý. :-)
  • Nepracujeme u pásu, ale máme volnou pracovní dobu, během které ti dáme prostor na vyřízení osobních záležitostí.
  • Home office, pokud se ti nebude chtít do práce.
  • Sickdays, pokud tě přepadne rýmička.
  • Vzdělávání je základ - vyber si odborná školení v hodnotě 5 000 Kč dle libosti.
  • Pravidelné firemní akce, u nás najdeš jen fajn kolegy, se kterými je sranda.

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Jaká bude tvá pracovní náplň?

  • SEO analýzy, analýzy klíčových slov a konkurence.
  • Plánování SEO strategie marketingových klientů.
  • Práce s analytickými nástroji (Google Search Console, Ahrefs, Collabim, HotJar, Screaming Frog).
  • Práce s obsahem webů a linkbuilding.
  • Vyhodnocování výsledků a reporting (GA, Google Data Studio).

O nás

Poski.com s.r.o. - o nás

Kdo jsme

Jsme Poski.com a už téměř 20 let vyvíjíme špičkové online systémy. Nejsme firma o pár lidech, nejsme stroje, ale vychováváme specialisty a osobnosti. Práce nás baví, jsme sehraní a nebojíme se být nadprůměrní.

Co děláme

Investujeme náš čas a zkušenosti do vývoje online systémů. Nevyrábíme pouze weby, webové aplikace, e‑shopy nebo realitní systém. Dodáváme komplexní řešení na míru.

Kam směřujeme

No přeci až ke hvězdám. Chceme se stát spolehlivým a důvěryhodným partnerem poskytující špičková online řešení středním a velkým organizacím a pomáhat jim v jejich růstu.

číst dále

Podporujeme zdravý životní styl

Debaty o kávě

Sledujte nás