Volné pracovní místo  Seřizovač

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 21 900–36 500 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Pro našeho světového klienta v oblasti výroby kosmetických produktů hledáme vhodné kandidáty na pozici seřizovač výrobních strojů. Pokud se vyznáte v strojní, nebo elektro oblasti, nezáleží, jestli jste čerstvým absolventem, či zaběhnutý v praxi. Vítáme vás všechny! 😊

Vaše náplň práce bude:
  • Seřízení, opravy strojů a preventivní kontrola
  • Týmová práce, komunikace s kolegy, operátory, vedením...
  • Zajištění třísměnného provozu, po 8hodinových směnách (ranní, odpolední, noční)

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru 😊
  • Zkušenost na technické pozici přivítáme, ale taky oceníme chuť učit se
  • Manuální zručnost
  • Týmový duch

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností – až 33.200Kč + prémie
  • Na přivítanou máme pro vás náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč
  • HPP
  • Příplatky za práci přesčas, taky příplatky za víkendy a svátky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, možnost stravování v naší jídelně
  • Příspěvky na pojištění dle vašeho výběru
  • Kompletní pracovní potřeby na naše náklady, možnost využít naši vlastní dopravu
  • Po poctivém zaškolení, vyšší odborné vzdělání a profesní růst
  • Místo výkonu práce v  Českém Krumlově
  • Kafeterii v hodnotě 3.000 – 6.000 Kč
  • …...a samozřejmě budeme myslet i na vaše zdraví ve formě vitamínových balíčků, a taky se postaráme o Vánoční, nebo narozeninové překvapení 😊

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Vhodné pro

Absolventy.