Volné pracovní místo  Seřizovač balicího stroje - Benešovsko

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta sídlícího na Benešovsku hledáme vhodné uchazeče na pozici Seřizovače.

Náplň práce:
  • Provádění nastavení kontrol kvality a kontrol CCP/OPRP
  • Diagnostika a řešení veškerých poruch strojů a vybavení na lince
  • Úklid a údržba strojního vybavení a zařízení
  • Dodržování výrobních postupů a kontrola nastavení strojů podle stanovených specifikací
  • Dodržování bezpečnosti práce

Požadujeme:
  • Vyučení/SŠ technického směru/ příp. potravinářského
  • znalost práce na PC - uživatelská
  • praxe se seřizováním strojů
  • komunikativnost pečlivost spolehlivost

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobá spolupráce
  • motivující finanční ohodnocení
  • jídlo kolem 25-30 Kč
  • benefity
  • nástup ihned
  • pracoviště Benešovsko (svozové autobusy zajištěny z - Votic (přes Olbramovice) Benešov Vlašim Týnec nad Sázavou)

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete stabilní zaměstnání a zajímavé ohodnocení? Zašlete nám Váš životopis.