Volné pracovní místo  Seřizovač CNC frézky (od 20.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Máte zkušenost s CNC stroji? Hledáme zkušeného člověka, který umí číst výkresovou dokumentaci.

Náplň práce:

  • obsluha a samostatné seřizování obráběcí CNC frézky
  • výroba dílů dle výkresové dokumentace
  • tvorba jednoduchých programů
  • péče o svěřený stroj a prostředky
  • kontrola kvality výsledného produktu

Požadujeme

  • velmi dobrá znalost čtení výkresů
  • zkušenost s CNC stroji
  • programování v systému Heidenhain
  • důslednost a samostatnost

Nabízíme

  • dlouhodobou práci na HPP ve výrobní firmě v Olomouci
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • dvousměnný provoz
  • práce s moderními stroji
  • možnost nástupu ihned

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.