Volné pracovní místo  Seřizovač CNC obráběcích strojů / okr. Nymburk

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, zavedenou strojírenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici - Seřizovač CNC obráběcích strojů.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • kusová a malosériová výroba přesných mechanických dílců na CNC soustružnickém centru
  • tvorba NC programu
  • odladění výroby
  • práce s měřidly

Požadujeme

  • praxi s CNC obráběcími stroji, ideálně soustruhy
  • orientaci v normách a v technických podkladech pro obrábění - schopnost číst ve výkresové dokumentaci
  • technické myšlení
  • spolehlivost a zodpovědnost za provedené dílo
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • práce v přátelském kolektivu
  • plat od 40 000 Kč/měsíc dle praxe
  • výkonnostní bonusy
  • moderní technologické vybavení, práce na špičkových strojích
  • možnost ubytování

Místo výkonu práce: okr. Nymburk
Nástup: ihned / dohodou

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uveďte značku 39614/CNC/KOL.

Máte zájem o nabídku Seřizovač CNC obráběcích strojů / okr. Nymburk?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Kolářová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Seřizovač CNC obráběcích strojů / okr. Nymburk

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.