Volné pracovní místo  Seřizovač CNC ohraňovacího lisu

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou technických pružin a sídlí v Moravanech u Brna, hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovač CNC ohraňovacího lisu.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

seřizování a obsluha strojů tak, aby výsledný výrobek odpovídal technické dokumentaci
seřizování ohýbacích přípravků
pravidelná údržba strojů
práce v převážně na jednu směnu, občas na dvě směny – 8hod ranní a odpolední od pondělí do pátku (přesčasy o víkendech dle domluvy)

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má SO nebo SŠ vzdělání technického směru, ale neodmítneme ani někoho s podobnou praxí v oboru
umí číst výkresovou dokumentaci a pracovat s posuvkou a mikrometrem
je manuálně zručný a technicky zaměřený
je samostatný, zodpovědný a ochotný získat další zkušenosti
velkou výhodou jsou zkušenosti s kovovýrobou na zpracování plechu, zejména jeho ohýbáním

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE?

stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením
motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
25 dní dovolené, stravenky a další odměny
místo výkonu práce – Moravany u Brna, velmi dobrá dostupnost MHD