Volné pracovní místo  Seřizovač lisovny kovů, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 Kč

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pokud se v něčem rád vrtáš, je tato pozice pro tebe jako dělaná – jako seřizovač se budeš starat o chod lisů a nástrojů v lisovně kovů a o to, aby na výstupu byl bezvadný výrobek.

Náplň práce:
  • seřizování a obsluha moderních sloupkových excentrických lisů
  • ​běžná provozní údržba lisovacích nástrojů
  • ​kontrola vyrobených dílů
  • 2 a 3směnný provoz

Požadujeme

  • vyučen v technickém oboru (nástrojař, strojní mechanik, elektromechanik, zámečník, …)
  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
  • praxe výhodou

Nabízíme

Jaké benefity Tě čekají?
  • Náborový příspěvek 20.000 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • 2x ročně pololetní odměny
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sportovní a kulturní akce
  • Letní a podzimní tábor pro děti zaměstnanců
  • Výhodné rodinné tarify
  • Odměny a příplatky za práci
  • Odměny při životních a pracovních výročích

Proč se stát fortellákem? :-)
  • Jsme firma českých majitelů.
  • Máme moderní zázemí. (Přesvědč se sám na použijte odpovědní formulář
  • Jsme přátelský kolektiv
  • Vzděláváme se a rozjvíjíme.
  • Nabízíme i netradiční benefity.