Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ LISŮ

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POŽADUJEME:
  • SOU/SŠ vzdělání – obor seřizovač, mechanik, apod.
  • praxe v seřizování výrobních strojů a zařízení výhodou
  • manuální zručnost
  • technické myšlení
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • vhodné i pro absolventy - zaškolení

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • seřizovat a udržovat chod lisů
  • nastavování parametrů stroje dle požadovaného výrobku
  • preventivní údržba v
  • provádění drobných oprav lisů
  • zaznamenává činnosti související se seřízením lisů
  • dodržování bezpečnostních pravidel

NABÍZÍME:
  • motivující finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • možnost profesního růstu
  • přátelský kolektiv a atmosféra
  • nástup lze ihned

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás