Volné pracovní místo  Seřizovač NC strojů s vyhláškou (M/Ž) Prac. doba 7,5 h denně, benefity, 8400 Kč ročně na penzi

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:

  • Nabízíme plný úvazek s možností nástupu ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční příspěvek na penzijní připojištění
  • Standardní pracovní dobu 7,5 hodiny denně.
  • Zaměstnancům poskytujeme zvýhodněné tarify na telefonní služby
  • Podporujeme jejich vzdělávání a profesní rozvoj prostřednictvím různých programů.
  • Firemní akce, sportovní turnaje či kulturní události, a tím podporujeme týmovou atmosféru a osobní rozvoj.
  • Pro rodiče ve firmě máme také připraveny dětské letní tábory, které nabízejí jejich dětem možnost zábavy a dobrodružství během prázdnin.
  • Zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
  • Příležitost k seberealizaci a růstu
  • Dotované stravování

Náplň práce:

  • Seřizování a montáž elektro zařízení
  • Realizování elektromechanických, vedoucích montážní a seřizovacích činnosti v rámci společnosti i na místě u zákazníka během montážního procesu.

Požadujeme:

  • Absolvent středního odborného vzdělání elektrotechnického směru  (SOÚ)
  • Elektro vyhláška č. 50/78 Sb. § 5
  • Řidičský průkaz sk.B

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Seřizovač NC strojů s vyhláškou (M/Ž) Prac. doba 7,5 h denně, benefity, 8400 Kč ročně na penzi?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katka Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Seřizovač NC strojů s vyhláškou (M/Ž) Prac. doba 7,5 h denně, benefity, 8400 Kč ročně na penzi

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.