Volné pracovní místo  Seřizovač - Ohraňovací lis

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu, vývoj, distribuci a prodej široké řady skladových pružin a výrobků z drátu a pásové oceli, hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovač – Ohraňovací lis.

Náplň práce

  • Seřizování a obsluha ohraňovacího lisu
  • Seřizování ohýbacích přístrojů
  • Sériová i kusová výroba
  • Odpovědnost za včasné dokončení zakázky v předepsané kvalitě
  • Pravidelný úklid pracoviště a provádění běžné údržby strojů
  • Aktivní spolupráce s ostatními subjekty firmy (Plánovač, Technolog, Údržba atd.) za účelem neustálé optimalizace výrobního procesu
  • Dodržování všech zásad bezpečnosti práce

Požadujeme

  • SŠ vzdělání nebo vyučení ve strojírenském nebo technickém směru
  • Praxi v obrábění na CNC strojích
  • Znalost čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly
  • Zkušenost s prací na soustruhu či fréze, znalost vrtání děr a řezání závitů
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Řízení VZV – výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, proaktivita a spolehlivost
  • Ochota učit se novým věcem, dobrý fyzický stav

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní rostoucí společnosti s více než 21letým působením na českém trhu
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • 6% příplatek za odpolední směnu
  • Přesčasy propláceny jednotnou sazbou 40%
  • 13. plat vyplácený ve 2 částech (léto, zima) - navázaný na výkon firmy
  • Příspěvek na stravování
  • 2 sickdays
  • Dárkové poukázky k životnímu jubileu
  • Možnost dovozu obědů do firmy
  • Výborný kolektiv
  • Letní a zimní firemní večírek
  • Společné firemní aktivity
  • Termín nástupu: ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Brno – Moravany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce