Volné pracovní místo  Seřizovač / operátor lisu – náborový příspěvek 50 000 Kč

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000 Kč / měsíc

Hledáme muže na pozici Seřizovač / operátor lisu do výrobního podniku v Hrachovci u Valašského Meziříčí.

Náplň práce:
  • zodpovídá za výkon, kvalitu, provoz, seřízení a správné nastavení lisu
  • provádí záznam do výrobní dokumentace - elektronické
  • provádí drobné opravy nástrojů pod lisem
  • práce s měřidly

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání technického zaměření – není podmínkou
  • praxe na transferových, hydraulických, postupových lisech - výhodou
  • manuální zručnost, schopnost logického a technického myšlení
  • ochota pracovat ve směnném provozu, loajalita k zaměstnavateli
  • znalost práce na PC
  • flexibilita, organizační schopnosti
  • týmová spolupráce
  • znalost čtení technických výkresů – výhodou

Nabízíme

  • mzda 30 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • příplatky za směnnost
  • příspěvek na stravování
  • možnost zajištění ubytování

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.