Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ OPERÁTOR

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

Náplň práce: samostatné seřizování a obsluha nového CNC stroje s řídícím systémem Sinumerik 840D umístěném v automatické lince linky kol 4, seřizování zařízení a příprava nástrojů, soustružení železničních kol dle výkresové dokumentace, kontrola jakosti , samokontrola.

Požadujeme

SŠ strojní nebo vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe v oboru vítána
  • znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou)
  • znalost programování NC strojů výhodou (znalost řídícího systému Sinumerik 840 výhodou)
  • znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci
  • znalost práce s měřidly
  • aktivní řešení problémů, manuální zručnost, preciznost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se, práce ve vícesměnném, nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • zodpovědnou pracovní náplň, stabilitu, perspektivu
  • výborný pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu a rozvoje osobnosti
  • motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy