Volné pracovní místo  Seřizovač robotických stanic - Rychnovsko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 5-30-203374. Hledáme právě Vás, máte-li elektro vzdělání a alespoň krátkou zkušenost v oblasti seřizování a údržby robotických stanic!<br/>
<br/>Máte zkušenosti s roboty Kuka?<br/>
<br/>Hledáme nového člena týmu jedné z největších nadnárodních elektrotechnických společností:<br/>
<br/>SEŘIZOVAČ ROBOTICKÝCH STANIC<br/>
<br/>KUKA<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> seřizování a údržba robotických stanic RT</li>
<li> zajištění chodu linky</li>
<li> reaktivní a preventivní údržba strojů a spojených technologií</li>
<li> navrhování technických vylepšení robotických technologií, seřizování a úprava trajektorií</li>
<li> práce s technickou dokumentací</li>
<li> komunikace se zákazníkem a s kolegy z ostatních oddělení</li>
<li> zpracování pravidelných zpráv</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání v oboru elektro</li>
<li> kvalifikace dle Vyhl. 50/78 Sb. §6</li>
<li> AJ nebo NJ na úrovni práce s technickou dokumentací</li>
<li> předchozí praxe na obdobné pozici</li>
<li> flexitilita a samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružná pracovní doba s fixní částí 8 -13:00</li>
<li> příspěvek 1 000 Kč na penzijní a nebo životní pojištění </li>
<li> příspěvek na stravování a možnost využít závodní kantýnu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek 6 000 Kč na volnočasové aktivity</li>
<li> příspěvek 4 000 Kč na dětskou rekreaci</li>
<li> výhodné ceny u telefonního operátora</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> příležitost profesního růstu, manažerský růst na pozice s vyšším ohodnocením</li>
</ul>