Volné pracovní místo  Seřizovač/seřizovačka ve výrobě

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–28 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici "Seřizovač/seřizovačka ve výrobě".

Náplň práce:
  • Příprava linky pro výrobu
  • Nastavení stroje
  • Výroba dle výrobního příkazu
  • Kontrola výrobků

Požadujeme

  • Zkušenosti z výrobní firmy výhodou
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a ochota ke spolupráci

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
  • Motivující mzdové podmínky (od 25 000 Kč/měsíc)
  • Příplatky za odpolední a noční směny
  • Volné víkendy
  • Stravenky
  • Osobní přístup k zaměstnancům
  • Příjemné, neformální prostředí v malé firmě
  • Práci v ryze českém kolektivu
  • Možnost rychlého profesního růstu