Volné pracovní místo  Seřizovač/Seřizovačka výrobního zařízení

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného obchodního partnera obsazujeme pracovní pozici

SEŘIZOVAČ/SEŘIZOVAČKA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ

Co vás čeká:

  • Seřizování strojů dle předepsaných technologických parametrů
  • Identifikování poruch a jejich příčin
  • Odstraňování závad na vyhrazených zařízeních
  • Plnění dalších úkolů dle pokynů vedoucího údržby

Pracovní náplň:

  • před zahájením směny sestavuje demontované sanitované části veškerého strojního zařízení
  • provádí veškeré opravy a seřizování strojního zařízení ve třísměnném provozu
  • po ukončení směny demontuje součásti veškerého strojního zařízení
  • provádí preventivní údržbu strojů a zařízení
  • dodržuje zásady bezpečné práce, upozorňuje na problémy na svém pracovišti
  • vykonává další práce dle příkazu mistra údržby
  • průběžně informuje mistra údržby o stavu zařízení, poruchách, odstranění poruch

Požadujeme

  • SOU nebo SOŠ (strojního nebo elektrotechnického zaměření)
  • Výhodou jsou zkušenosti s obsluhou a seřizováním strojů
  • Platná vyhláška 50/78 Sb. výhodou
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • Technické myšlení
  • Manuální zručnost
  • Smysl pro týmovou práci
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilní české společnosti s více než 110letou tradicí
  • Příjemné pracovní prostředí a férový přístup
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Motivační odměny
  • Příspěvek do cafeterie
  • Příspěvek na dopravu
  • Další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, stravenky, možnost nákupu produktů za výhodné ceny)

Místo pracoviště:
Planá nad Lužnicí