Volné pracovní místo  Seřizovač, Strojník

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 10-19-226519. 10 000 Kč za nástup! Ano je to možné!!!<br/>
<br/>Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Máte zkušenosti s prací ve výrobní firmě a směnným provozem? Chcete být za svoji práci náležitě odměněni a navíc dostat BONUS při nástupu 10 000 Kč? Pokud jste si odpověděl/a ANO, máte zkušenost se čtením technických výkresů, zadáváním údajů do PC a celkově technické myšlení, tak hledáme právě Vás!!!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> obsluha strojů a strojních zařízení</li>
<li> spolupráce s ostatními pracovníky na směně</li>
<li> nastavování strojů dle daných parametrů</li>
<li> PROBÍHÁ ZAUČENÍ!!!</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOU, SOŠ - technické zaměření</li>
<li> praxe na obdobné pozici</li>
<li> technické myšlení</li>
<li> SPOLEHLIVOST!!!</li>
<li> manuální zručnost a pracovitost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> nadstandardní mzdové ohodnocení a příplatky</li>
<li> 13. mzda</li>
<li> příspěvek na stravné</li>
<li> 5 týdnů dovolené za rok</li>
<li> práce ve firmě, která má ve svém regionu zázemí a tradici</li>
</ul>