Volné pracovní místo  Seřizovač tepelně tvářecí linky až 32.000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Nástupní plat 25.000Kč po zaučení navýšení až na 32.000Kč
  • Možnost dalšího profesního růstu zaškolení na výrobní procesy a firemní software
  • Možnost práce s nejnovější technologií a práce ve vývojovém centru
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Kurzy angličtiny
  • Pracoviště Praha Praha / Západ

Náplň práce:
  • Obsluha a samostatné seřizování tepelně tvářecí lepící linky
  • Zajištění bezproblémového chodu svěřeného stroje
  • Zkušenosti s programováním průmyslových robotů
  • Odladění nových technologií
  • Plánování a zajištění pravidelné kontroly dle požadavků
  • Zajištění pravidelné údržby strojů
  • Základní opravy strojů a zařízení

Požadujeme:
  • Minimálně vyučení ideálně v technickém oboru
  • Praxi v Automotive společnosti
  • Znalosti norem automobilového průmyslu
  • Zkušenosti s údržbou a preventivní údržbou
  • Zkušenosti s programováním CNC strojů
  • Základní znalost programu AutoCad
  • Znalost angličtiny výhodou