Volné pracovní místo  Seřizovač vstřikolisu – až 50 000 Kč !

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 45 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Pro novou výrobní halu přijmeme kolegu na pozici seřizovače vstřikolisu. Za předchozí zkušenosti se vstřikolisy budeme rádi, pokud jste však manuálně zruční a ochotni učit se novým věcem, rádi se s Vámi potkáme!

CO VÁM NABÍZÍME:
  • Nástupní mzda 45.000Kč (dle zkušeností) + prémie
  • Odměny za nadstandardní výkony
  • Vánočná bonusy
  • 2 dny dovolené navíc
  • Možnost závodního stravování i stravenek najednou
  • Možnost školení a dalšího růstu
  • Práce na 3 směny (8 hod)

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Opravy a údržba výrobního zařízení
  • Zodpovědnost za stav strojů na lisovně

IDEÁLNÍ KANDIDÁT:
  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici PODMÍNKOU

Vhodné pro

Absolventy.