Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ - kmenový stav DNEŠICE

Lokalita Dnešice a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 30 000 Kč / měsíc

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Hledáte pracovní uplatnění poblíž Dnešic? Baví Vás pracovat se stroji a už máte zkušenosti se vstřikolisy? Hledáte práci v čistém a moderním provozu? A přitom všem chcete pracovat v menší společnosti, kde budou znát Vaše jméno?

Tak čtěte dále…
Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou zdravotnických přístrojů a prostředků hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici Seřizovač vstřikolisů.

Náplň práce:
  • příprava strojů a forem k výrobě dle plánu výroby
  • kontrola, údržba a základní opravy strojů a zařízení
  • kontrola intervalů údržeb forem v závislosti na plánované výrobě
  • spuštění výroby, zajištění posudku i z odd. kvality
  • archivace vzorků z výroby
  • kontrola a plánování úklidu a pořádku na pracovištích

Požadujeme

  • technické znalosti z oblasti tepelného zpracování plastů
  • zkušenosti s jemnou mechanikou
  • manuální zručnost
  • znalost výrobních a produktových souvislostí
  • organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • schopnost dodržování pracovních nařízení a postupů

Nabízíme

  • nástup možný IHNED či DLE DOMLUVY
  • místo výkonu práce: DNEŠICE
  • zázemí stabilní společnosti
  • práce v 3směnném provozu
  • zajímavé pracovní ohodnocení (od 30.000Kč)
  • stravenky v hodnotě 90Kč/hod.
  • příspěvek na dopravu, docházkový bonus
  • nástup do KMENOVÉHO STAVU
  • 13.plat při dobrém hospodaření firmy