Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ NA PLASTY, 20-30.000 Kč/měsíc

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> seřizování a optimalizace vstřikolisovacích strojů </li>
<li> výměna vstřikovacích nástrojů (forem) a seřízení vstřikovacích strojů </li>
<li> zajištění přípravy zpracovávaného materiálu </li>
<li> vedení týmu zaměstnanců na směně</li>
<li> manipulace materiálů</li>
</ul>
<br/>Lokalita práce: Mělnicko

Požadujeme

<ul>
<li> SOU nebo SŠ vzdělání </li>
<li> praxe v oboru min. 3 roky a znalost problematiky vstřikování plastů </li>
<li> znalost vstřikovacích strojů Engel nebo Arburg </li>
<li> zkušenost s vedením týmu zaměstnanců</li>
<li> ochotu pracovat v nepřetržitém provozu</li>
<li> uživatelská znalost PC</li>
<li> pečlivost, spolehlivost, loajalita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práce ve stabilní společnosti</li>
<li> odpovídající platové hodnocení </li>
<li> výkonnostní bonusy na měsíční bázi</li>
<li> nabídka ubytování </li>
<li> možnost stravování v areálu</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".