Volné pracovní místo  Seřizovač vstřikolisů (od 25.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Máte zkušenosti se vstřikolisem a mechanickou údržbou strojů? Zvládnete vést menší tým lidí? Pošlete nám svůj životopis a místo v úspěšné výrobní společnosti v Prostějově může být Vaše!

Náplň práce:

  • práce na vstřikolisu, seřizovaní a údržba
  • dohled nad funkčností a případné řešení poruch
  • vedení malého týmu lidí

Požadujeme

  • SOU/SŠ strojírenská/technická
  • zkušenosti se vstřikolisem
  • samostatnost, schopnost koordinace týmu, ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • moderní a přátelské prostředí společnosti
  • balíček firemních benefitů
  • možnost vzdělávání
  • stravování přímo v areálu společnosti
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned
  • lokalita: Prostějov

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.